Serwis wyjazdowy

Nasi serwisanci oferują dojazd do klientów na terenie Wieliczki i okolic (orientacyjny spis miejscowości dostępny jest poniżej). Dojazd na terenie Wieliczki jest darmowy, a w przypadku dalszych odległości jest ustalany indywidualnie.

Jeżeli usterka jest drobna, to serwis odbywa się na miejscu (najczęściej w przypadku problemów systemowych). Na miejsce przywozimy także potrzebne podzespoły i narzędzia, o ile klient poinformuje nas o takiej potrzebie lub sami telefonicznie zdiagnozujemy problem wymagający wymiany fizycznych części. Niektóre usterki systemowe usuwamy także przy użyciu zdalnego oprogramowania np. TeamViewer. Dzięki temu oszczędzamy czas swój i Klienta.

Niestety niekiedy jesteśmy zmuszeni naprawić komputer bezpośrednio w naszym serwisie. Wtedy odbieramy komputer od klienta, przywozimy go do serwisu i po usunięciu usterki odwozimy z powrotem. Zachęcamy do korzystania z serwisu wyjazdowego. Staramy się docierać do klientów, jak najszybciej. Zazwyczaj odbywa się to na przestrzeni godziny.

Orientacyjna lista miejscowości do których dojeżdżamy:

Wieliczka, Kraków, Skawina, Dobczyce, Bochnia, Niepołomice, Przytkowice, Gdów, Siercza, Podłęże, Zakrzów, Bodzanów, Sułków, Kokotów, Mała Wieś, Czarnochowice, Rzeszotary, Raciborsko, Pawlikowice, Koźmice Wielkie, Janowice, Dobranowice, Sławkowice i inne!

Jeżeli na liście nie znalazła się Twoja miejscowość, to skontaktuj się z nami!

Kontakt

about-us-02