Młody i ambitny zespół

Grupa NCTI

Firma Nowoczesne Centrum Technologi Informatycznych istnieje na rynku od ponad 20 lat rozwijając swój zasięg działań oraz wzbogacając ofertę o nowe usługi. Stale poszerzamy również swój zespół z uwagi na stale napływające zlecenia w zakresie obsługi informatycznej, serwisów, a także tworzenia stron i e-marketingu.

Ważną zaletą jest fakt, że nasz zespół ciągle podąża z duchem czasu i nabywa nowych umiejętności. Uważnie śledzimy rozwój technologii i usprawniamy nasze działania. Liczba wykonanych projektów świadczy o rzetelności i jakości usług, jakie wykonujemy. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie. Nie ignorujemy żadnej usterki, nawet tej najprostszej. Dążymy do perfekcji przy każdym zleceniu i walczymy o zadowolenie klienta.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy tu dla Was

Nasze biuro jest dostępne od poniedziałki do piątku w godzinach 9:00 – 17:30 oraz w soboty w godzinach 9:00 – 13:30. W potrzebie dojeżdżamy do klientów także poza godzinami pracy. Skontaktuj się z nami lub przyjdź osobiście do naszej siedziby przy ul. Wincentego Pola 4b . Zapraszamy!

Kontakt