Odzyskiwanie danych (data recovery)

Odzyskiwanie danych – data recovery, to działania pozwalające na przywrócenie (odzyskanie) dostępu do danych, które zostały zapisane na nośniku danych (dysk twardy, CD, pendrive, karta pamięci) i zostały usunięte bądź dostęp do nich nie jest możliwy (np. awaria dysku).

 1. Odzyskiwanie danych z dysku twardego
 2. Odzyskiwanie danych z macierzy
 3. Odzyskiwanie fotografii
 4. Odzyskiwanie danych z pendrive
 5. Pozostałe usługi
 6. Dojazd do Klienta
 1. Odzyskujemy dane bez względu na producenta dysku. Brak dostępu do danych może wynikać zarówno z błędów logicznych struktury plików, czy też samego działania dysku. Bezpłatna ekspertyza.
 2. Odzyskujemy dane z macierzy pracujących we wszystkich konfiguracjach RAID przywracając dane lub w niektórych przypadkach pierwotną sprawność macierzy przed awarią.
 3. Odzyskujemy dane z kart takich producentów jak: Olympus, Kingston, SanDisk, Sony, Pixmania, Pretec, Lexar, Trexdata, Hama, Fuji, GoodRam, KingMax, PQI, Emtec, Panasonic, Twinmos, Pentagram. Typy kart, z których odzyskujemy dane: Compact Flash, MemoryStick, SecureDigital i inne.
 4. Dzięki doświadczeniu, możemy odzyskać utracone w skutek logicznych błędów lub działań użytkownika, jak i elektronicznych uszkodzeń dane z pendrive'ów.
 5. Odzyskiwanie haseł - z Płatnika (program Płatnik), Gadu - Gadu (gg) i innych komunikatorów. Jeśli straciłeś hasło do archiwum zip, rar lub inne skontaktuj sie z nami. Odzyskiwanie haseł do różnych programów (prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów).
 6. Dojeżdzamy do Klienta (serwis komputerowy, odzyskiwanie danych) w obrębie następujących miejscowowści: Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Gdów, Dobczyce, Skawina, Myślenice