Serwis komputerowy Bochnia, Niepołomice, Wieliczka i okolice!


Zepsuł Ci się komputer? Potrzebujesz pomocy? Zapraszamy do naszego serwisu. Gwarantujemy solidną i co najważniejsze skuteczną naprawę sprzętu! W naszym serwisie naprawiliśmy łącznie ponad 4500 komputerów i laptopów. Aktywna działalność na rynku pozwoliła nam uzyskać certyfikat „Rzetelna Firma”, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług. W naszym zespole posiadamy 4 serwisantów gotowych do działania. Dzięki temu serwisy wykonujemy w bardzo korzystnych terminach. Za naszym serwisem komputerów przemawiają także atrakcyjne ceny.

Usuwanie usterek technicznych/sprzętowych

Twój komputer uległ usterce sprzętowej? Zdiagnozujemy i wyeliminujemy dla Ciebie problem. Zostaw komputer w naszych rękach, a otrzymasz gotowy do działania sprzęt.

Wymiana podzespołów i modernizacja zestawów komputerowych

Planujesz zakupić nowy sprzęt lub chcesz usprawnić obecny wymieniając konkretne podzespoły? Pomożemy Ci dobrać odpowiedni sprzęt i zamontujemy go w Twoim komputerze.

Usuwanie wirusów, szpiegów (adware) itp.

Wirusy mogą powodować wiele problemów poczynając od spowolnienia komputera i na zaszyfrowaniu danych kończąc. Jeżeli zawirusowałeś swój komputer i nie umiesz poradzić sobie z problemem, odwiedź nasz serwis. Pozbędziemy się wszystkich „szkodników”.

Tworzenie i konserwacja sieci komputerowych

Chcesz przebudować sieć komputerową w swojej firmie/domu? Nasi serwisanci przyjadą do Ciebie i wszystkim się zajmą. Zaplanują przebudowę i wdrożą zmiany.

Archiwizacja i odzyskiwanie danych

Chcesz zarchiwizować dane z komputera albo odzyskać je po utracie w nieszczęśliwych okolicznościach? Nasi serwisanci wykonają dla Ciebie te usługi w bardzo atrakcyjnych cenach.

Instalacja/konfiguracja systemów operacyjnych i sterowników

Serwisanci w mgnieniu oka skonfigurują dla Ciebie system, zainstalują go na nowo lub zaktualizują/wgrają potrzebne do poprawnego funkcjonowania sterowniki.

Zapewniamy Cię

Twój komputer po naprawie będzie w pełni gotowy do pracy!

Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat pozwala nam skutecznie serwisować komputery. Wykorzystujemy najnowsze technologie, aby sprawnie radzić sobie z problemami. Mieliśmy doświadczenie z praktycznie każdą usterką. Możesz być pewny, że nie zawiedziesz się na naszych usługach. Gwarantujemy jakość i zadowolenie klienta. Serdecznie zapraszamy w nasze progi!

Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami!

Kontakt